| Est. Retail Value: | $561.00 |
|---|---|
| Listing #: | 6139014 |
| Bid Count | 6 (Bid History) |
| Bid Increment | $5.00 |
| Opened | Mar 28, 2026 |
| Closes | Mar 31, 2026 |
Scroll for more details
| Status | Date | Bid |
|---|---|---|
| Winning Bid | Mar 31, 2026 03:10:22 PM EDT | $155.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 06:00:39 PM EDT | $150.00 |
| Losing Bid | Mar 31, 2026 12:24:56 PM EDT | $144.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 05:57:32 PM EDT | $139.00 |
| Losing Bid | Mar 30, 2026 04:35:48 PM EDT | $134.00 |
| Losing Bid | Mar 29, 2026 05:50:09 AM EDT | $129.00 |
10x10mm Sleeping Beauty Turquoise And 0.01ctw White Diamond 14k Yellow Gold Pendant With Chain
| Product Type | Pendant |
|---|---|
| Dimensions | 0.61in L x 0.39in W |
| Country of Origin | Hong Kong |
| Metal Weight | 0.27 |
|---|---|
| Necklace Type | Pendant |
| Pendant Type | Solitaire |
| Gemstone Color | Blue |
|---|---|
| Gemstone Classification | Natural |
| Gemstone CTW | 0.01 |
| Gemstone Dimensions | 10.00mm L x 10.00mm W |
| Gemstone Enhancement | Stabilized |
| Gemstone Full Name | Turquoise |
| Material Composition | Natural |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Square Cushion |
| Gemstone Color | White |
|---|---|
| Gemstone Classification | Mined |
| Gemstone CTW | 0.01 |
| Gemstone Dimensions | 1.20mm L x 1.20mm W |
| Gemstone Enhancement | No Treatment |
| Gemstone Full Name | Diamond |
| Material Composition | Mined |
| Origin Country | United States of America |
| Gemstone Shape | Round |
$42.00
$42.00
$134.00
$6.00